KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12713115
nr 1271 3115
Stig Larsson-St Clair
(f. 1918), Sverige
Akvarell, Slussen, Stockholm. Signerad. Motivet: 22x31 cm
Stig Larsson S:t Clair, svensk bildkonstnär född i Sjöbo 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:26:34
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Larsson-St Clair
Läs mer om Stig Larsson-St Clair